+ 420 602 110 574,  GPS  50°22'22.197"N, 12°30'24.447"E

Apartmány 1, 2

Nabízíme dva „zrcadlově“ totožné apartmány, které jsou zařízené v moderním stylu.  Každý apartmán má kapacitu čtyř lůžek, má vlastní koupelnu a záchod. Kuchyň a jídelna je společná pro oba apartmány.

V každém z obývacích pokojů je kožená sedačka a křesla, odkud je možno sledovat televizi s českými i německými programy. Pro náročnější diváky můžeme nabídnout sledování filmů přes USB v tv. K dispozici je dále servírovací stolek s rychlovarnou konvicí, čajem a kávou zdarma. Z každého apartmánu je možno vyjít přímo na zahradu francouzskými okny.

V ložnicích najdete dvě dvoulůžkové postele, s možností další přistýlky. Pro lepší pohodlí jsou k dispozici deky. Samozřejmostí je ložní prádlo. V ubytovací části je dostatečné množství úložného prostoru.

Toalety jsou z důvodu diskrétnosti odděleny od koupelen. V koupelnách najdete ručníky, mýdlo, šampon a ionický fén. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem. V podlaze je velice příjemné podlahové vytápění.

Pro přípravu jídel nabízíme plně vybavenou společnou kuchyň s jídelnou. Jídelnu lze využívat jako společenskou místnost. Kuchyňská linka nabízí horkovzdušnou troubu, sklokeramickou desku, mikrovlnnou troubu a lednici s mrazákem. Veškeré nádobí je určeno pro osm a více lidí a najdete zde vše potřebné pro přípravu plnohodnotných jídel či pořádání oslav.

Ve společných prostorách se dále nachází lyžárna. K ubytovacímu zařízení náleží 6x parkovací místo.

Novostavba je moderně konstruovaná a svojí dispozicí a vnitřním vybavením odpovídá současným trendům.  Okolí apartmánů je velice klidné. Z okna nebo zahrady lze sledovat místní faunu a flóru. Přesto je z ubytovacího zařízení velmi dobrá dostupnost ke všem službám v obci (lyžařská vlek 150m, 4x restaurace do 400m, les 250m).

Přízemí


Podkroví