+ 420 602 110 574,  GPS  50°22'22.197"N, 12°30'24.447"E

Luxury

Apartmán Luxury  nabízí soukromí a vysoký komfort. Kapacita tohoto apartmánu je až šest osob a tím je ideální pro větší rodinu nebo skupinu přátel.

V tomto moderně vybaveném apartmánu s vlastním vchodem najdete jídelnu s kuchyní, koupelnu s toaletou, v podkroví pak obývací pokoj s pracovnou a ložnici.

Jídelna s kuchyní v přízemí slouží také jako společenská místnost. Vlastní zastřešená terasa se vstupem do zahrady umožňuje venkovní stolování v letních měsících. Jídelna je vybavena moderní televizí, kde společně můžete hrát hry, prohlížet právě pořízené fotografie, sledovat filmy či prohlížet internet. V zimních měsících Vás zahřeje teplo krbu. Kuchyně v nerezu je vybavená k plnohodnotnému vaření a stolování, k dispozici máte sporák, troubu, mikrovlnou troubu a lednici s mrazákem.

Obývací pokoj v podkroví je pro Váš odpočinek. Pohodlná velká pohovka slouží ke sledování druhé televize nebo k odpočinkovému čtení. Pokud si chcete naplánovat výlety, poslouží menší pracovní stůl. V policích najdete knihy a časopisy pro volné chvíle.

Ložnice je vybavena jedním dvoulůžkem a dvěma jednolůžky. V případě nutnosti dalších lůžek nabízíme plnohodnotnou přistýlku v obývacím pokoji.

V koupelně se nachází sprchový kout a toaleta. V zimním období je vytápěna podlahovým topením. K dispozici jsou ručníky a osušky, fén, toaletní papír, mýdlo, šampon a condicioner.

V celém objektu je pokrytí wifi, které mají klienti zdarma. Přímo u domu je možnost parkování.

Sjezdovky se nachází od Luxury cca 150m pěšky a z terasy je nádherný výhled na kopec Bleiberg.

Přízemí

 

Podkroví